Ekskluzywne meble – trendy wnętrzarskie 2019

0
1896

Każdy nowy sezon to okazja, aby cieszyć się nowymi i za każdym razem bardziej luksusowymi trendami, które zapierają dech w piersiach. Wszyscy wiemy, że każdy miłośnik wystroju wnętrz szuka okazji, aby poznać więcej inspiracji do wdrożenia do swoich projektów domowych i wnętrz. Być może więc jest to najlepszy czas, abyś poczuł się absolutnie zainspirowany trendami w projektowaniu wnętrz w 2019 roku.

Rośliny

Jednym z trendów, który będzie w czołówce projektowania wnętrz w 2019 roku, są duże rośliny. Jakakolwiek palma lub duże drzewo tworzą przyciągające wzrok punkty w dowolnym miejscu w domu. Włączenie roślin do wystroju wnętrz rządzi się innymi regułami niż włączenie pozostałych trendów w projektowaniu wnętrz z 2019 roku. Tutaj, zamiast polegać wyłącznie na estetyce, będziesz musiał przestrzegać instrukcji dotyczących opieki nad rośliną. Przed zakupem upewnij się, ile światła słonecznego i wody potrzebuje roślina, aby upewnić się, że te, z których korzystasz, rozkwitną w idealnym środowisku.

Drewniane wykończenia

Ludzie coraz częściej szukają związków z naturą. Widać coraz większą liczbę miłośników elastyczności i piękna drewna oraz używania go szeroko w projektach mieszkaniowych i gościnnych, aby stworzyć przyjazne i uspokajające środowisko. W wielu projektach widzimy rosnące zapotrzebowanie na lżejsze, przewiewne przestrzenie, a drewno jest wspaniałym materiałem do zrealizowania tego celu.

Powrót do przeszłości

Jednym z kluczowych trendów wnętrzarskich w 2019 jest spoglądanie wstecz. Zamiłowanie do projektów z połowy wieku jest powszechne od wielu lat, ale w 2019 r. szukamy innych inspiracji w połowie wieku – klasycznego luksusu włoskiego designu z lat 50. i 60. XX wieku. Trend polega na zainspirowaniu się i wymyśleniu na nowo wysoce stylizowanych projektów z połowy XX wieku i włączeniu ich do współczesnych luksusowych wnętrz.

Przez wieki włoscy producenci mebli byli znani ze swoich umiejętności i talentu, dlatego klasyczne włoskie ekskluzywne meble, które produkowali, zawsze miały doskonałą jakość. W latach 50. i 60. włoski design mebli pozostawał w tyle za światowymi trendami, ale później sytuacja uległa drastycznej zmianie. Teraz włoskie meble luksusowe, stylowe i współczesne, są bardzo poszukiwane, a firmy, które je produkują, kwitną, a wiele włoskich marek jest znanych na całym świecie.

W poszukiwaniu inspiracji oraz pomysłów na luxury meble na pewno pomoże poznanie oferty dostępnej na stronie internetowej sklepu. Każdy produkt oraz kolekcja będzie ciekawą alternatywą dla poszukiwaczy luksusu.

Artykuł powstał przy współpracy z sklepem internetowym z meblemi włoskimi https://www.asmeble.pl/

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here