Wysłałeś paczkę kurierem Pocztex? Możesz mieć ją stale na oku

0
1172

Wysyłanie paczek to bardzo szybki i wygodny sposób na przekazywanie innym osobom tego, co powinny od nas dostać. Jest to także bardzo bezpieczna forma udostępniania rzeczy, która gwarantuje, iż dotrą na miejsce w nienaruszonym stanie. Jeśli jednak po drodze pojawiają się opóźnienia, warto je monitorować. Dlatego polecamy opcję śledzenia paczek, dostępną między innymi u przewoźnika Pocztex.

Dlaczego warto wybrać Pocztex?

Pocztex to firma kurierska należąca do Poczty Polskiej. Czerpiąc z bogatego doświadczenia swojego prekursora, a także wprowadzając nowoczesne rozwiązania, jest jedną z czołowych firm kurierskich w Polsce. Stawia na zaufanie i bezpieczeństwo przewożonych towarów, a jednocześnie gwarantuje dobry kontakt z klientem.

Co więcej, z usług marki Pocztex można skorzystać za pomocą strony internetowej operatora logicztysznego Kurierovo.pl. Dzięki temu nie ma konieczności osobistego odwiedzania siedziby firmy oraz przywożenia do niej paczek. Wystarczy zaznaczyć opcję Pocztex podczas wypełniania zamówienia online, aby wybrany kurier zjawił się we wskazanym czasie pod wybranym adresem w celu odebrania paczki.

Pocztex z kurierovo.pl – wygodnie, szybko i bez wychodzenia z domu

Wysyłanie paczek kurierem Pocztex jest jeszcze łatwiejsze, kiedy zdecydujemy się na wykorzystanie wspomnianego portalu kurierovo.pl, ponieważ umożliwia dokonanie wszelkich formalności za pomocą wygodnego formularza online. Wystarczy podać tam najważniejsze informacje o przesyłce i zamówić odbiór, aby szybko, bez wychodzenia z domu i tanio nadać paczkę pod wskazany adres.

Chciałbyś wiedzieć, gdzie jest twoja paczka?

Być może już wysłałeś swoją przesyłkę i zastanawiasz się, gdzie aktualnie przebywa. Albo niedługo będziesz ją wysyłał i chciałbyś mieć pewność, że przez cały czas, kiedy tylko będzie w drodze, będziesz mógł sprawdzić, dokąd dotarła. W takim przypadku na pewno zainteresuje cię opcja Pocztex śledzenie paczek.

Wystarczy, że w odpowiednie okienko na stronie internetowej wprowadzisz numer przesyłki, abyś mógł znaleźć dokładne informacje o jej losie. Znajdują się tam takie dane, jak jej aktualny status, a także konkretne daty i godziny, w których paczka została odnotowana w punktach kontrolnych. Dzięki temu będziesz mógł bez problemu pilnować jej na całej trasie.

Co bardzo ważne, opcja ta dotyczy zarówno polskich, jak i międzynarodowych przesyłek. Może z niej oczywiście skorzystać także adresat, który posiada numer przesyłki, dzięki czemu i on będzie mógł spokojnie upewnić się, dokąd zawędrowała paczka i kiedy może się jej spodziewać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here