Tanie domeny internetowe

Prowadzenie własnej strony internetowej wiąże się z koniecznością zakupu i rejestracji domeny oraz hostingu. Domena to nazwa naszej strony, którą możemy zarejestrować za pośrednictwem przeznaczonych do tego serwisów, z kolei hosting to serwer na którym przechowujemy wszystkie dane naszej strony internetowej. Istnieje wiele firm, które oferują tego typu usługi, dlatego warto dokładnie przeanalizować różne oferty, po to by wybrać najbardziej korzystną dla nas opcję.

Domeny internetowe

Jeśli zastanawiasz się gdzie tanio zarejestrować domenę internetową, to bardzo ciekawą opcją są tanie domeny na kru.pl. Serwis oferuje dostęp do bazy domen, gdzie najtańsze kosztują już od 9.89 zł za rok. Wiele serwisów oferuje swoim klientów możliwość przetestowania domeny przez rok za darmo, jednak po tym okresie kosztują one kilkadziesiąt złotych rocznie, więc jeśli myślimy o nabyciu domeny na długi okres, to zdecydowanie lepiej zainteresować się ofertą serwisu kru.pl.

Rejestracja domen internetowych w kru.pl przebiega bardzo sprawnie i szybko. Wystarczy tylko zakupioną domenę połączyć z zakupionym przez nas hostingiem a następnie poczekać chwilę na to, aby stała się aktywna. Serwis posiada też bardzo ciekawą ofertę usług hostingowych, ponieważ najtańszy hosting możemy nabyć już w cenie 9.90 zł za rok. W tej cenie mamy dostęp do serwera wyposażonego w certyfikat Let’s Encrypt zapewniający bezpieczeństwo naszej strony, co jest szczególnie ważne jeśli na naszej stronie gromadzimy dane innych użytkowników, np. prowadząc sklep internetowy. Ponadto serwer posiada pojemność 25 GB, co niewątpliwie stanowi ciekawą propozycję dla każdego, kto szuka taniego i bezpiecznego hostingu.

Oferta serwisu kru.pl jest dedykowana zarówno osobom początkującym, które dopiero uczą się tworzenia stron internetowych, jak i osobom, które są już w tej dziedzinie o wiele bardziej doświadczone. Warto zainteresować się ofertą tego serwisu szczególnie ze względu na tanie domeny, które można nabyć w formie rocznego abonamentu, za mniej niż 10 złotych.

Więcej: https://www.kru.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here