Oklejanie folią 3 M-korzyści

0
1286

Oklejanie folią 3 M pojazdu jest idealnym, łatwym i stosunkowo niedrogim sposobem na zmianę koloru samochodu bądź też na ochronę oryginalnego lakieru przed uszkodzeniami.

Car wrapping jest obecnie popularną metodą by w bezpieczny sposób zmienić wygląd samochodu bez ryzyka odklejania lub uszkodzenia lakieru. Powinno się w tym celu wybrać odpowiedni produkt.

 Rodzaje folii

Firma 3 M jest producentem folii, posiadająca w swojej ofercie szereg produktów, począwszy od standardowych folii 3 M serii 1080 i 1380, które przeznaczone są do zmiany koloru auta lub jego elementów, po np. odblaskowe IJ780mC- stosowane do zadruku dowolnej grafiki. Folie produkowane do car wrappingu (seria 1080 i 1380) mają możliwości elastyczne i rozciągają się nawet do 50%, przy czym zachowują swój kolor i właściwości. Idealnie nadają się więc do oklejenia elementów zaokrąglonych (np. lusterka), a dzięki szerokości folii 152 cm. można okleić samochód bez niepotrzebnych łączeń. Seria folii 1080 i 1380 3 M posiada ponad 120 różnych kolorów i struktur.

Oklejanie aut folią 3 M jest bezpieczne dla oryginalnego lakieru pojazdu.Są to folie, które łatwo się demontuje, po wcześniejszym ich podgrzaniu, a klej użyty do przyklejenia usuwa się razem z folią.

Korzyści finansowe

Pod względem finansowym oklejenie folią 3 M samochodu wypada bardzo korzystnie w porównaniu do lakierowania. Cena oklejenia średniej wielkości auta to wydatek rzędu około 3 tys. zł., natomiast koszt lakierowania całego pojazdu to już wydatek co najmniej dwukrotnie wyższy. Na dodatek zabieg lakierowania jest skutkiem nieodwracalnym.

Oklejenie folią 3 M może również podnieść wartość samochodu, jeżeli przed sprzedażą, w celu ukrycia niedoskonałości lakieru takich jak;wszelkich rys czy drobnych otarć, wykona się oklejenie folią 3 M.

Folie 3 M mają zastosowanie również w branży reklamowej, a także często stosuje się je w celu wykonania wizualnego tuningu. Oklejanie folią jest coraz bardziej popularną w Polsce metodą na zmianę koloru samochodu. Rokrocznie powstaje coraz więcej profesjonalnych zakładów, które posiadają w swojej ofercie car wrapping, a jakość wykonania całego zabiegu wizualnie jest porównywalna z fabryczną.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here