Magento - Wady i zalety

Czym jest Magento Commerce? Magento jest najszybciej rozwijającą się platformą e-commerce na świecie. Magento to internetowa aplikacja e-commerce oparta na otwartym kodzie źródłowym. System został opracowany przez Vario (obecnie Magento Inc) przy użyciu programistów ze społeczności open source, ale jest w całości własnością Magento Inc.

Rozwój Magento rozpoczął się na początku 2007 roku. Firma została wykupiona w 2011 roku przez eBay, ale będzie nadal rozwijać się w taki sam sposób jak wcześniej.

Magento Community Edition to jedyna bezpłatna wersja Magento. Pozostałe dwie wersje platformy oferują wyższy poziom wsparcia i funkcjonalności, a wersje dla przedsiębiorstw są szczególnie odpowiednie dla większych firm.

Magento rozwija się w szalonym tempie i jest używane przez ponad 160000 e-sprzedawców, którzy dziś aktywnie korzystają z platformy. Magento doskonale sprawdza się jako aplikacja i jej mobilna wersja, a także responsywny design. Magento ma partnerów rozwojowych na całym świecie, którzy opracowują nowe funkcje dla lokalnych rozwiązań płatniczych i dostawców towarów, a także dla rynku międzynarodowego.

Magento – wady i zalety. Jeśli chodzi o tę kwestię, Magento ma zdecydowanie o wiele więcej zalet niż wad. Ponadto to, co jest zaliczone jako wada, dla większych sklepów internetowych wcale nią nie będzie. Przekonaj się sam, dlaczego warto wybrać Magento.

Zalety Magento

Magento ma wszystko od początku i jest kompletnym, nowoczesnym rozwiązaniem e-commerce z wszystkimi funkcjami potrzebnymi do uruchomienia kompletnego sklepu internetowego. System wyposażony jest w takie funkcje jak najlepsze listy, najczęściej kupowane produkty, zasoby reklamowe, filtrowane wyszukiwanie, zaawansowany widok obrazów, atrybuty produktów i wiele innych. Pełną listę wszystkich funkcji można pobrać za pośrednictwem ich strony internetowej na stronie magento.com.

Wady i zalety

Ze wszystkich platform e-commerce Magento jest dziś najszybciej rozwijającym się rynkiem. Opiera się na Open Source, co oznacza, że ​​programiści na całym świecie mogą współpracować z rozwojem i rozwojem nowych funkcji. Doprowadziło to do dużej, aktywnej społeczności, która pozwala platformie ewoluować w szybkim tempie i stale pojawiają się nowe funkcje.

Stworzenie nowej platformy handlu elektronicznego od samego początku wymaga ogromnych zasobów i jest bardzo czasochłonne. Dzięki platformie Magento masz dobre podstawy, ponieważ wiele funkcji zostało już opracowanych, a najbardziej potrzebne są od samego początku. To sprawia, że ​​podstawowa wersja Magento jest bardzo opłacalna.

Wiele firm chce mieć możliwość zintegrowania swojej platformy biznesowej z platformą, aby śledzić klientów, zapasy, dostawy i zwroty. Magento ma doskonałe możliwości integracji z najpopularniejszymi systemami biznesowymi na rynku, jeśli nie ma wsparcia dla twojego systemu CRM, opracuje moduł, który się z nim połączy.

Ponieważ Magento jest budowane z otwartym kodem źródłowym, w ich społeczności działa kilka tysięcy programistów, którzy przyczyniają się do rozwoju platformy. Klapy zabezpieczające mogą zostać wykryte wcześniej i zablokowane, ponieważ wszyscy pracują, aby upewnić się, że system jest tak niezawodny i stabilny, jak to tylko możliwe. Dzięki Magento ty jako klient czujesz się bezpiecznie dzięki platformie, która jest przyszłościowa.

sklep magento

Wyszukiwarka Magento jest łatwa w obsłudze, ponieważ jest to nowoczesna platforma i działa na podobnej zasadzie co Google. Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek jest dziś ważnym elementem umożliwiającym pozyskanie nowych klientów za pośrednictwem sieci do zakupów w Twoim sklepie. Dzięki dużej bazie użytkowników, która przyczynia się do rozwoju, Magento jest zbudowane zgodnie z zasadami, których używają wyszukiwarki podczas indeksowania strony internetowej. Magento zapewnia odpowiednie warunki, aby dobrze wyglądać w wyszukiwarkach, aby przyciągnąć odpowiednie zainteresowanie do swojego sklepu internetowego.

Wady Magento

Ten CMS to dobry i solidny system, jeśli masz 10 lub 10 000 produktów w swoim sklepie internetowym. Należy jednak mieć świadomość, że dostawca usług hostingowych może obsłużyć zarządzanie systemem, ponieważ tani hotel sieci Web często może być wyłączany lub ładowany powoli, co może doprowadzić do utraty konwersji po Twojej stronie.
Magento to dobry CMS. Powinieneś jednak wybrać ten system wtedy, kiedy masz zamiar dotyczący stworzenia dużego sklepu internetowego z wieloma produktami. W przeciwnym razie istnieje wiele mniejszych CMS, które są łatwiejsze w obsłudze.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here