Łódź – gdzie najlepiej reklamować się na billboardach?

Stworzenie dobrej i przyciągającej wzrok reklamy to połowa sukcesu. Co nam po świetnej reklamie, jeżeli nie wiemy, w jakim miejscu będzie przyciągać uwagę potencjalnych klientów? Gdzie najlepiej usytuować naszą reklamę w Łodzi?

1. Torowiska
Jednym z najlepszych miejsc na naszą reklamę są torowiska. Tysiące osób dziennie korzysta z polskich linii kolejowych lub z usług komunikacji miejskiej, np. tramwajów. Na barierkach, słupach lub specjalnych konstrukcjach zamieszczone są billboardy reklamowe, które ludzie czytają, kiedy stoją na przystanku, czy po prostu przechodzą obok.

2. Skrzyżowania
Sytuacja podobna jak przy torowiskach. Reklama umieszczona na billboardzie tuż przy jezdni, blisko przystanków będzie rzucać się w oczy. Stojąc w korkach, czekając na zmianę świateł, człowiek mimowolnie przeskakuje wzrokiem między jedną a drugą reklamą. Zwiększa się więc szansa, że dana osoba trafi na reklamę usługi, której akurat będzie potrzebować.

Dużą zaletą takich reklam jest również ich rozmiar, dzięki któremu są widoczne z dalekich odległości.

3. Reklamowanie się w znanych miejscach
Ulica Piotrkowska, uznawana za symbol miasta Łódź, jest bardzo dobrym miejscem na ustawienie swojej reklamy. Codziennie przechadza się tam masa osób, których wzrok może skupić się na naszej właśnie reklamie. Dobrym pomysłem jest również billboard reklamowy w okolicach Manufaktury, czyli jednego z największych centrów handlowych w Polsce. Należy więc celować w znane miejsca, których w Łodzi nie brakuje, a codziennie pojawia się tam wielu potencjalnych klientów. Ofertę billboardów reklamowych w Łodzi, można znaleźć na stronie https://www.znajdzreklame.pl/billboardy/lodz/.

Gdzie jeszcze szukać miejsca na swoją reklamę?
Istnieje możliwość zamówienia swoich reklam na billboardach w internecie. Firmy wynajmują billboardy pobierając za nie comiesięczną opłatę. Miejsce oraz ilość wykupionych miejsc na reklamy można ustalić ze stroną wynajmującą. Trzeba oczywiście pamiętać, że za lepsze pozycjonowanie naszej reklamy zapłacimy więcej, nie powinno to oczywiście nikogo dziwić. Lepsze miejsce oznacza większy ruch, a co za tym idzie, większą szansę na zainteresowanie naszą usługą.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here