ITH rozbudowuje ofertę usług internetowych dla polskich przedsiębiorstw

ITH z powodzeniem rozbudowało swoją infrastrukturę sieciową w pierwszym kwartale 2023 roku, dodając nowe przestrzenie kolokacyjne w Warszawie i Katowicach. Obiekty te uzupełniają istniejące lokalizacje na Al. Jerozolimskich w Warszawie, Bytomiu i Krakowie. Wysokiej jakości sieć światłowodowa ITH gwarantuje łączność między tymi miejscami, umożliwiając dostęp do Internetu oraz transmisję danych.

Nasza różnorodna oferta obiektów kolokacyjnych pozwala Klientom wybrać optymalne miejsce dla swojego sprzętu. W zależności od potrzeb Klienci mogą chcieć zbudować dodatkowe centrum danych w innym mieście lub mieć obiekt kolokacyjny blisko siedziby firmy, co ułatwia dostęp dla pracowników. Dostosowujemy nasze usługi do indywidualnych wymagań Klientów, umożliwiając korzystanie z różnych obiektów jednocześnie w ramach jednej sieci ITH Net. – mówi Niko Bałazy, CEO ITH.

Szybki i stabilny Internet dla firm z ITH

ITH, firma założona w 2020 roku przez Niko Bałazy i Jakuba Jedynaka, specjalizuje się w dostarczaniu usług ICT dla przedsiębiorstw, w tym Internetu, kolokacji oraz hostingu. Aby zyskać zaufanie klientów, przedsiębiorstwo oferowało swoje usługi bezpłatnie przez prawie rok. Wszyscy uczestnicy tego programu wyrazili zadowolenie, przedłużając umowy z ITH.

W roku 2021 ITH poszerzyło swoją ofertę o platformę hostingową Kru.pl i zyskało wsparcie pierwszych inwestorów. W 2022 roku odbyła się druga runda finansowania, podczas której firma uzyskała wsparcie krakowskiego funduszu B Capital ASI oraz znanego warszawskiego przedsiębiorcy.

Dzięki temu wsparciu ITH świadczy swoje usługi na terenie całego kraju, obejmując miasta takie jak Kraków, Rzezawa, Brzesko, Zielonki, Węgrzce, Katowice, aglomeracja śląska, Lublin, Lubin, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Zielona Góra, Rzeszów, Radom, Gdynia, Sopot, Łódź, Olsztyn, Białystok, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Kielce, Opole, Szczecin, Toruń i Warszawa. Firma ITH nieustannie stara się rozwijać swoją ofertę, aby sprostać oczekiwaniom klientów.

Twoja firma potrzebuje niezawodnego i elastycznego partnera IT — wybierz ITH

ITH współpracuje z ponad 10 000 partnerami biznesowymi, w tym z takimi firmami jak CCC, Solid Security, TUZ, Rosmann i Rage Quit Games. Spółka specjalizuje się w projektowaniu i implementacji instalacji sieciowych, a także oferuje usługi Internetowe dla różnych obiektów, takich jak hale Panattoni, galeria Odyseja w Brzesku czy centra handlowe ATUT na terenie całej Polski.

Interesującym projektem prowadzonym przez ITH jest inicjatywa ITH Ready, mająca na celu łączenie biurowców w Polsce z siecią ITH Net. W rezultacie, najemcy, właściciele i zarządcy nieruchomości czerpią korzyści z:

 • Standaryzacji i uporządkowania infrastruktury budynkowej.
 • Ekspresowego wdrożenia usług ITH Net.
 • Bezpłatnego korzystania z łącza głównego i awaryjnego.

ITH oferuje również wiele usług IT, w tym:

 • Internet dla firm.
 • Łącza transmisji danych.
 • Kolokacja i serwery dedykowane.
 • Telefonia IP, w tym wirtualna centrala.
 • Hosting i domeny.
 • Projektowanie i realizacja instalacji niskoprądowych oraz wewnętrznych sieci
 • NaaS — kompleksowe usługi sieci firmowych w formie abonamentu.
 • Chmura publiczna.

Jakub Jedynak zauważa, że: ITH stawia na kompleksowe wsparcie IT dla swoich klientów, współpracując z ich wewnętrznymi zespołami IT, a nie konkurując z nimi. ITH wyróżnia się na rynku dzięki elastyczności i partnerskiemu podejściu do współpracy z klientami. Usługi oferowane przez firmę można łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb, zarówno pod względem parametrów, jak i czasu trwania umowy. Klienci mają możliwość wyboru między umowami długoterminowymi, na czas nieokreślony czy nawet w modelu pre-paid.

Niko Bałazy, CEO ITH, podkreśla: ITH jest prawdopodobnie jedynym w pełni elastycznym dostawcą, który koncentruje się na rynku biznesowym, dostosowując się do jego dynamicznych potrzeb i nieustannie się rozwijając.

ITH prowadzi działalność na terenie całego kraju, a centralne biura spółki znajdują się w Warszawie i Krakowie. W planach długoterminowych ITH przewiduje otwarcie własnego Data Center w Małopolsce oraz debiut na giełdzie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here