Dlaczego powinieneś używać kasetonów reklamowych?

0
675

Kaseton reklamowy jest bardzo praktycznym i efektywnym narzędziem do promowania biznesu. Inwestycja w coś takiego zwraca się dość szybko, albowiem obmyślany marketing przyciąga do ciebie nowych klientów, którzy z kolei podwyższają twoje dochody. Niektóre szyldy reklamowe, czasem nawet te podświetlane, da się zresztą wykonać za kwotę mniejszą niż tysiąc złotych. A przecież nieraz większe pieniądze wydaje się na mało istotne gadżety, które są może wdzięczne i które projektuje się z przyjemnością, ale które niestety nie dają realnych rezultatów, albowiem klienci rzadko kiedy traktują je poważnie.

Reklama dźwignią handlu

Gdyby skuteczność kasetonów reklamowych nie była wysoka, dziś nikt by z nich nie korzystał, a przecież robi to cała masa firm i robią to nawet te firmy, których nazwy i produkty znane są na całym świecie. Wielkie koncerny używają podświetlanych kasetonów do lokalizowania własnych placówek. Dzięki nim przypadkowy przechodzień widzi wyraźnie, gdzie może kupić produkty konkretnej marki. Nieraz nawet podświadomie zapamiętuje takie obiekty, które są reprezentowane przez wyróżniające się czymś billboardy.

Tak jak w przypadku każdej innej reklamy, tak i tutaj sam częściowo możesz zadecydować o tym, ile pieniędzy w nią zainwestujesz. Określasz dokładnie budżet i następnie starasz się go nie przekroczyć. Jeżeli ten budżet jest całkiem spory, od razu decydujesz się na wykonanie kasetonów na specjalne indywidualne zamówienie, wybierając je z oferty ze strony Happy Island, a jeśli dysponowana przez ciebie kwota jest niewielka, masz też prawo zdecydować się na półgotowy wyrób, na którym ktoś jedynie umieści logo twojej firmy albo jej nazwę albo po prostu to, co sam wybierzesz.

Postaw na kasetony reklamowe!

Skuteczna reklama powinna być reklamą widoczną, a tej widoczności kasetonom na pewno nie można odmówić. Docelowo umieszczane są one w taki sposób, by dało się je dostrzec już z daleka i to z różnych uliczek, nie tylko tych występujących w ich pobliżu. Kasetony oglądane są bowiem nie tylko przez pieszych, ale też i przez rowerzystów, motocyklistów, a nawet i kierowców oraz ich pasażerów. Stojąc w korku w środku miasta, kierowca automatycznie zaczyna rozglądać się wokół siebie. Tę sytuację powinieneś właśnie wykorzystać, jeżeli zależy ci na wypromowaniu biznesu. Atrakcyjne i przemyślane kasetony reklamowe potrafią przyciągać wzrok i zatrzymywać go przy sobie na dłużej.

Widoczność kasetonu może być zresztą jeszcze lepsza, jeżeli zadbasz o jego efektywne (i efektowne) podświetlenie. Za ten dodatkowy element zazwyczaj nie trzeba jakoś szczególnie dużo płacić, a często jest on wręcz gratisowy, jeżeli kaseton jest wykonywany na zamówienie. Zadbaj więc o to, by przechodzące lub przejeżdżające obok niego osoby mogły go dostrzec nie tylko za dnia, ale również i późnym wieczorem czy w nocy, czyli po prostu po zmroku. Podświetlając kaseton, maksymalnie wykorzystujesz całą jego moc. Doprowadzasz bowiem do tego, że przez cały dzień i całą noc działa on tak samo dobrze, stale reklamując twoją firmę.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here