jaki biznes przez internet

Jeśli zrobilibyśmy ankietę na przykład w centrum naszego miasta z czym kojarzy im się słowo „biznes”, myślę, że zdecydowana większość podałaby odpowiedź, równoznaczną z jakimś stacjonarnym sklepem, gabinetem lekarskim, czymś namacalnym. Większość z nich nigdy nie pomyślała nawet, że w dzisiejszych czasach zarabiać pieniądze można bez wychodzenia z domu i posiadając podstawowe narzędzia, typu komputer, lub laptop. Jeśli zaczniemy o tym głośno mówić, popukają się w głowę zdecydowanie zaprzeczając, że coś takiego w ogóle może działać. Nie zdają sobie sprawy, że dzisiejsze biznesy, w większości prowadzone są przez internet, lub nawet w całości w internecie. Dochodzimy nawet do takich sytuacji, że młodzi ludzie posiadają większe zarobki, nawet od dwojga rodziców razem.

Możemy zauważyć, że idąc z duchem czasu, poszerzając swoje horyzonty jesteśmy w stanie zarobić naprawdę przyzwoite pieniądze, w ogóle nie myśląc o pracy na etacie. Kolejną sprawą jest to, że ludzie starsi, wychowując się w czasach, w których nieważne jaką, ważne, żeby po prostu mieć pracę. Takie myślenie często zamyka im oczy na dodatkowe perspektywy. Usiądźmy kiedyś wieczorem, połóżmy laptopa na kolanach i poświęćmy trochę czasu, żeby poczytać blogi ludzi, którzy już dawno porzucili swoje dotychczasowe prace w korporacji, na rzecz rozwijania swojego biznesu online. Dowiemy się z nich bardzo ciekawe rzeczy, które pozwolą nam wyjść poza schematy. Zatem, jeśli zapytamy jaki biznes przez internet możemy prowadzić możliwości są nieskończone.

Na przykład możemy odwiedzić popularne blogi lub strony internetowe o tematyce gotowania

blogowanie i nie tylko

Większość pań lub nawet panów prowadzących takie blogi jasno dają do zrozumienia, że pełnoetatowa praca blogera jest dużo bardziej opłacalna niż pełnoetatowa praca kucharza. Dodatkowo właściciele takich witryn mogą liczyć na posty sponsorowane, które będą pisali za dodatkowe pieniądze, które często nie są małe. Czasami widzimy, że współpracują oni z popularnymi firmami oferującymi sprzęt kuchenny. Okazuje się, że przedstawiciel handlowy danej firmy widząc, że dany blog, lub strona internetowa osiąga porządną ilość wyświetleń w ciągu dnia, po prostu rozdaje im takie sprzęty zupełnie za darmo.

Wystarczy, że „przypadkiem” ich zdjęcie z na przykład najnowszym robotem kuchennym pojawi się w najnowszym wpisie. A przecież sprzęty kuchenne nie są tanie i zawsze się w kuchni przydadzą. Takie umowy barterowe to codzienność popularnych blogerów. Jak możemy się więc domyślić ilość wyświetleń, plus posty sponsorowane, plus sprzęty, jakie dostają oni za darmo i wychodzi nam z tego naprawdę konkretna suma pieniędzy co miesiąc. Jeśli więc posiadamy jakieś specjalne umiejętności, którymi możemy podzielić się z innymi ludźmi, róbmy to, a pieniądze same przyjdą. Biznes internetowy w dzisiejszych czasach dostępny jest również dla osób bardzo młodych.

Jeśli kiedykolwiek krzyczeliśmy na swoje dziecko, że za dużo czasu spędza przed komputerem i marnuje swój dzień na gry, powinniśmy szybko je przeprosić. Wyobraźmy sobie, że już szesnastolatkowie prowadzący swoje kanały na popularnym serwisie wideo potrafią grając w gry zarabiać kwoty rzędu dziesięciu lub nawet dwudziestu tysięcy złotych miesięcznie. Jeśli prowadzący taki kanał typowo z grami, posiada naprawdę wierną i dość sporą liczbę odbiorców, nie musi już nigdy zastanawiać, do jakiej pracy pójść na etat. Łączą oni pasję do grania w gry internetowe z zarabianiem i idzie im to naprawdę dobrze. Wiele z takich osób ze swojego kanału youtube przeszło do telewizji.

biznes przez internet

Zapraszają ich na wywiady, rozdają gry, proponują współpracę

Okazuje się, że posiadają oni tak ogromną liczbę obserwujących, że znacząco podbija ona oglądalność danego programu, w którym wystąpią. Często gracze też prowadzą transmisje na żywo, w których to pokazują swoje umiejętności w grach, lub po prostu powalają ludzi na kolana swoją charyzmą i osobowością. Widzowie czując więź z prowadzącym transmisję wpłacają mu dobrowolną kwotę w postaci darowizny na konto. Posiadając stałą widownię, prowadząc transmisję przez parę godzin dziennie zarabiają oni często w jeden dzień, tylko co ludzie na etacie w miesiąc.

Musimy więc rozwinąć skrzydła, zastanowić się co możemy zaoferować innym ludziom. Jakie umiejętności możemy im przekazać w zamian za pieniądze z reklam. I przede wszystkim zastanowić się co tak naprawdę lubimy robić, żeby wykonywać naszą pracę z odpowiednim zaangażowaniem i przyjemnością. Zatem w paru prostych krokach możemy dojść do naprawdę fajnych pieniędzy z hobby.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here