Ubezpieczenia dla IT

Prowadzisz firmę IT? Jeśli tak, to na pewno masz świadomość ryzyka, jakie możesz napotkać na swojej drodze. Praca w branży IT wiąże się głównie z pozyskiwaniem, analizowaniem, przetwarzaniem i przechowywaniem informacji. Zajmuje się też zarządzaniem nią i przekazywaniem innym ludziom. Co za tym idzie, ma duży wpływ na społeczeństwo. W dzisiejszych czasach informacja jest dla nas najcenniejszym towarem, dlatego określa się, że żyjemy w społeczeństwie informacyjnym. Każdy pragnie dostępu do informacji, szczególnie tych ukrytych, dlatego branża IT jest szczególnie narażona.

Ratunkiem jest wykupienie ubezpieczenia dla IT. Infinity Brokerzy Ubezpieczeniowi obsługują 97 spółek, które wykupiły ubezpieczenie firmy IT. Niektóre z nich to Wykonawcy największych korporacji IT na świecie, np. Google. Warunki ubezpieczenia firmy IT są ściśle określone w umowie. Istnieją różne rodzaje ubezpieczeń od ibu.pl, mianowicie firma ta oferuje:

– ubezpieczenie zawodowe odpowiedzialności cywilnej z tytułu świadczenia usług w zakresie IT,
– ubezpieczenie ogólnej odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej,
– OC pracodawcy,
– ubezpieczenie ryzyk cybernetycznych,
– ubezpieczenie służbowych podróży zagranicznych,
– ubezpieczenie mienia od zdarzeń losowych,
– ubezpieczenie sprzętu elektornicznego,
– ubezpieczenie zdrowotne,
– ubezpieczenie grupowe na życie pracowników,
– ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Członków Zarządu.

Ubezpieczenia dla branży IT od ibu.pl dedykowane są do zarówno mikroprzedsiębiorstw (zatrudniających poniżej 10 osób), jak i małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

Usługi świadczone przez ibu.pl, w zakresie ryzyk związanych z branżą IT, zapewniają, m.in. przeprowadzenie szczegółowego audytu w celu rozpoznania ryzyk związanych z działalnością firmy; skierowanie zapytań́ do odpowiednich ubezpieczycieli w celu pozyskania ofert; przeprowadzenie dokładnej analizy zebranych ofert; odpowiednie rozszerzenie zakresu ubezpieczenia; wykreślenie niekorzystnych zapisów w umowie ubezpieczenia; negocjacje w zakresie obniżenia stawek; przedstawienie zalet oraz wad przeanalizowanych ofert w formie rozbudowanej tabeli oraz pisemnej rekomendacji.

Uratuj swój portfel i ubezpiecz firmę już dziś!

Wykupienie ubezpieczenia firmy IT jest czynnością kluczową, aby uchronić się przed wydatkami, jakie może spowodować wyciek danych wrażliwych spowodowany błędem lub atakiem hakerskim. Ubezpieczenie chroni firmę również przed czystymi stratami finansowymi. Ubezpieczenie dla IT może zaoszczędzić nam wielu kłopotów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here