TeamViewer 15

Nowoczesne konferencje

Współczesna konieczność współdzielenia ekranu monitora przez internet, co za tym idzie aplikacje to umożliwiające, stały się w ostatnich latach popularnym zjawiskiem na rynku multimedialnym. Wirtualne konferencje, szkolenia, firmowe prezentacje z użyciem białej tablicy, czy choćby kilkominutowe prywatne połączenie by coś pokazać lub wytłumaczyć prosty koncept za pomocą kursora myszki na ekranie – oto podstawowe zastosowania TeamViewer. Utrzymujący pozycję lidera w tej branży od lat, nieustannie aktualizowany software zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. Niezaprzeczalnym atutem jest prostota obsługi – aplikacja jest intuicyjna, nawet komputerowy nowicjusz z łatwością się w niej odnajdzie. Proces połączenia jest banalny: przekazujemy partnerowi ID wygenerowane przez program, następnie ten wkleja je w odpowiednią rubrykę i gotowe – już się widzimy. Komunikacja odbywa się przy pomocy mikrofonów – audio w jakości HD, dostępny jest również wygodny czat tekstowy.

Mnóstwo możliwości

Jednym z ciekawszych zastosowań TeamViewer 15 jest sposobność zdalnego sterowania komputerem drugiego użytkownika. Opcja ta pozwoli na znacznie sprawniejsze rozwiązywanie problemów, bez konieczności często skomplikowanego tłumaczenia sytuacji za pomocą słów. Wszystko staje się znacznie łatwiejsze gdy jest widoczne gołym okiem. Innowacyjnym rozwiązaniem jest możliwość zdalnego kontrolowania własnych urządzeń – dostęp do stacjonarnego komputera na urządzeniu mobilnym i vice versa. Można również nagrać film z trwającej sesji by później ją odtworzyć i przeanalizować lub zaprezentować osobie nieuczestniczącej w spotkaniu. Ponadto program można wykorzystywać do swobodnego przesyłania plików nawet o dużych rozmiarach. Twórcy zadbali także o bezpieczeństwo przed szkodliwym i szpiegującym oprogramowaniem. Dostępny również w języku Polskim. Bardziej szczegółowe zestawienie możliwości jakie oferuje opisywany software znaleźć można pod adresem https://www.vebo.pl/teamviewer.

Szeroka dostępność

Aplikacja dostępna jest na wszystkie popularne systemy operacyjne – Windows, Mac, Linux. Korzystać z niej mogą zarówno komputery stacjonarne jak i właściwie każde urządzenie mobilne – Android, iOS czy Blackberry. Wymagania sprzętowe są rozsądne, nie potrzeba zaawansowanej technologii by swobodnie korzystać z możliwości jakie oferuje. Przy przeciętnym łączu internetowym wizualne opóźnienia w transmisji, tzw. lagi, praktycznie nie istnieją – płynność to pierwsze słowo jakie przychodzi na myśl po doświadczeniach w korzystaniu z TeamViewer 15.

Różne wersje

Przed zakupem odpowiedniej licencji, by upewnić się że opisywany program jest dokładnie tym czego szukasz, koniecznie zweryfikuj to za pomocą wersji testowej którą można pobrać tutaj: https://www.vebo.pl/team-viewer, pod wskazanym adresem znajdziesz również cennik. Zakup jest wygodnym, całkowicie elektronicznym procesem. Po sfinalizowaniu transakcji otrzymasz klucz a program pobierzesz z internetu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here